Про нас:

КБ «Берил» було створено в 2016 році з метою виконання іноземних замовлень на створення робочої і конструкторської документації, подальшого виробництва окремих вузлів і агрегатів в машинобудівній сфері.

Надалі, підприємство розширило сферу діяльності і освоїло напрямки зовнішньоекономічної діяльності та надання послуг маркетингу внутрішнього і зарубіжних ринків сучасних технологій.

Маючи стійкі партнерські відносини з професіоналами патентного права, підприємство отримало можливість надавати вузькоспеціалізовані послуги такого характеру в технологічній сфері.

На сьогоднішній момент основний потенціал конструкторського бюро складається з десятків експертів у різних сферах промисловості і забезпечення виробництва. У їх числі кандидати технічних наук, випускники провідних технічних ВНЗ України, фахівці з багатим досвідом роботи на зарубіжних підприємствах Європи і Азії.

Велика електронна бібліотека різнопрофільних технічної документації дозволяє фахівцям конструкторського бюро надавати якісні послуги технічного консалтингу.

  YouTUBE Beryl EB

 

Контакти

KB Beryl

Київ,  вул. Вікентія Хвойки, 21

office@beryl.org.ua
ruban_a@beryl.org.ua
bozhenko_s@beryl.org.ua

Напишіть нам