Середа, 16 жовтня 2019 20:34

Оприлюднено постанову КМУ «Про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови Державної служби експортного контролю України на Шайтана О. В.»

ТОВ «Інноваційна компанія «Техенерго-СВ», що входить у «Лігу оборонних підприємств України», представила на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019» квантовий далекомір КТД-2-2А.

За словами директора вітчизняного підприємства Анатолія Федитника, їх далекомір вже пройшов державні випробування, повідомляє Defense Express.

«Виріб пройшов державні випробування на минулому тижні. Наразі очікується спільне рішення щодо його постановки на озброєння Збройних сил України», - розповів очільник ІК «Техенерго-СВ».

Український прилад призначений для вимірювання відстані до дифузно відбиваючих об’єктів на відстані до 10000 метрів при максимальній метеорологічній дальності 20 км.

Завдяки вбудованій панелі управління можливо оперативно робити настроювання приладу, вимірювати дальність та відображати параметри. 

Прилад здатен виключати помилкові цілі навіть при сильному дощі чи задимленні на відстані до 4 км. Також можливо передавати інформацію по послідовному інтерфейсу (RS232, Bluetooth).

При цьому виробник відзначає, що дальномір має локалізацію понад 80%. Близько двадцяти процентів, здебільш електронних компонентів, імпортується з закордону.

Варто додати, що основним користувачем вітчизняного далекоміра мають стати українські артилерійські підрозділи.

  YouTUBE Beryl EB

 

Контакти

KB Beryl

Київ,  вул. Вікентія Хвойки, 21

office@beryl.org.ua
ruban_a@beryl.org.ua
bozhenko_s@beryl.org.ua

Напишіть нам