Середа, 16 жовтня 2019 20:30

Польська компанія PCO S.A. представила нові нічні окуляри для пілотів гелікоптерів

Нові авіаційні окуляри нічного бачення PNL-4 для пілотів літальних апаратів від компанії PCO S.A. призначені спеціально для екіпажів військових гелікоптерів і транспортних літаків.

Прилад представлений на щорічній міжнародній виставці "Зброя та безпека - 2019" поміж інших розробок компанії, передає Defense Express.

Збройні сили України вже користуються авіаційними окулярами нічного бачення, розповідає Пьотр Жак, спеціаліст з маркетингу в компанії PCO S.A. 

Компанія PCO S.A. безперервно працює над розширенням та оновленням продукції за рахунок розширення її функціоналу та створення приладів нових поколінь. На базі попереднього зразка, авіаційних окулярів нічного бачення PNL-3, було створено моделі PNL-3M, сертифіковані Європейським агентством з авіаційної безпеки (European Union Aviation Safety Agency, EUASA), а також окуляри PNL-4, що орієнтовані на застосування пілотами військових гелікоптерів та літаків.

Усі авіаційні окуляри нічного бачення розробки та виробництва компанії PCO S.A. оснащені фільтрами, що підвищують ефективність приладу під час польоту. Це дозволяє пілотові під час польоту ефективно спостерігати як за поверхнею землі, так і за панеллю приладів.

Окрім оптичної системи для пілотів, компанія показала прилад нічного бачення для використання військовослужбовцями сухопутних військ та сил спеціальних операцій, тепловізійний приціл SCT, бінокулярний тепловізор NPL-1T, а також модульний денний приціл DCM-1.

  YouTUBE Beryl EB

 

Контакти

KB Beryl

Київ,  вул. Вікентія Хвойки, 21

office@beryl.org.ua
ruban_a@beryl.org.ua
bozhenko_s@beryl.org.ua

Напишіть нам